loading

10 Yaşımızdayız….

Altın Çocuk Kreşi İnternet Sitemize Hoşgeldınız

Hayaller hayata geçtiğinde,  güvenli bakışlar üzerimize ve emanetler ellerimize teslim edildiğinde, sorumluluğun en ağırını aldığımızın farkındaydık.  Sadece bir kreş veya anaokulu isimlendirmesi, çabamızı anlatmaya yeterli gelmez. Ortaya konan maddi sermayenin ötesinde, manevi sermayenin kaynağı olan gönlünüzü de koymanız gerekir. Öyle olsun ki yapılan candan yapılsın, verilen candan verilsin.

Yola çıkarken sahip olduğumuz değerlerin verdiği heyecan ve enerji ile bu vatanı aziz bildik, bu bayrağın dünya var olduğu süre içinde göklerde dalgalanmasını esas aldık. Bu değerler, bu vatan ve bu bayrakla, her şeyin üzerindeki yegane otorite olan Yaratıcıya adandık.

Bu zamana kadar kreşimize ve dolayısıyla şahsımıza gösterilen ilgi, saygı ve güvenden dolayı tüm sevenlerimize teşekkür eder, ötelerin ötesinde, birlikte En Güzeli bulmayı dileriz.

Altın Nesil Kitap Kulubü:Kitapsever annelerimizle,annelik ve çocuk gelişimi üzerine kitaplar okuyor ve kritiğini yapıyoruz.tıklayınız

Etkinliklerimiz bölümümüzde, kreşimiz öğrencilerinin yıl boyunca katıldıkları gezilere, etkinliklere ait fotoğraf video ve yazılar yeralmaktadır. Tıklayınız